Producenci

Kwazar P6 Super Pro 6,0L pianownica, ręczna wytwornica piany

Dostępność: brak towaru
Cena: 280,00 zł 280.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: KWAZAR
Kod produktu: 651-6530-01-0000

Opis

Piana powstaje w urządzeniu mieszającym zamontowanym na głowicy pianownicy. Pianownica umożliwia regulację gęstości piany dzięki regulatorowi umieszczonemu na mieszaczu. Pozwala to na uzyskanie piany o różnym stopniu napowietrzenia w zależności od potrzeb.

Dodatkowo jakość piany można regulować za pomocą stopnia rozcieńczenia środka chemicznego.
W pianownicach zastosowano uszczelnienia wykonane z Vitonu. Dzięki temu charakteryzują się podwyższoną odpornością na agresywne środki chemiczne.

Prosta, sprawdzona konstrukcja umożliwia łatwą wymianę uszczelnień i konserwację urządzenia bez użycia narzędzi. Zbiornik pianownicy wyposażony jest w podstawę stabilizacyjną, dzięki której jest bardzo stabilny. Podstawa izoluje zbiornik od podłoża oraz chroni go przed uszkodzeniem na skutek upadku.

Na zbiorniku znajduje się skala umożliwiająca łatwe sporządzenie roztworu roboczego. Zbiornik nie posiada otworów technologicznych. Wpływa to bezpośrednio na jego wytrzymałość i bezpieczeństwo pracy.

Zawór bezpieczeństwa zabezpiecza urządzenie i użytkownika przed nagromadzeniem wyższego niż dopuszczalne ciśnienia wewnątrz zbiornika. Lanca opryskiwacza wykona jest z wytrzymałego mechanicznie i odpornego chemicznie kompozytu włókna szklanego.

Na rękojeści lancy znajduje się manometr umożliwiający kontrolę ciśnienia wewnątrz zbiornika. Lanca zakończona jest dyszą wykonaną z metalu. Pasek transportowy pozwala na wygodne używanie pianownicy. Ręczna wytwornica piany sprawdza się doskonale w przemyśle spożywczym, rolnictwie, myjniach samochodowych (mycie silników, motocykli).

Dzięki małym rozmiarom jest idealnym urządzeniem pomocniczym, które pozwala aplikować pianę w miejscach trudno dostępnych.


Dostępne pojemności: 3,0L / 6,0L / 9,0L / 12L

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl